Jump to content

Kontaktní informace

Hotel Arnika
Rudník 134
543 72
Česká republika
IČ:
DIČ:
GPS 50°35'47.222 N a 15°44'5.138" E

Akce v Krkonoších a v Podkrkkonoší  

Krkonošské cyklobusy se poprvé na krkonošské silnice vydají v sobotu 3. 6. 2017. Opět budete moci využít 6 linek autobusů, které křižují Krkonoše a propojují je i s podhůřím. V červnu budou cyklobusy jezdit o víkendech, v červenci a srpnu denně, v září potom ve čtvrtek, sobotu, neděli a svátek. Všechny autobusy jsou vybaveny na přepravu 15 - 35 kol. Jízdní řády jsou k nahlédnutí i stažení na webových stránkách. Tištěné propagační materiály můžete získat v informačních centrech po celých Krkonoších.

17. 6. 2017 Baroko naoko - slavnost v Kuksu. Velkolepá barokní  slavnost - chystají se živé obrazy Šporkovy doby,  průvody urozených pánů a dvorních dam a vojenské ležení. Nebudou chybět kejklířim muzikanti, turnaje na koních  a večerní ohňová show.  vstupenky na akci levněji  na zkuskuks.cz

Kolo pro život Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto 2017

Červnový závod zavede bikery do jednoho z nejhezčích středisek Krkonoš. Zázemí akce se nachází na letišti Vrchlabí, kde se v rámci dětských závodů utkají nejmenší cyklisté. Start ostatních tratí je situován na historické vrchlabské náměstí. Trať je vedena stinnými lesními cestami, rozkvetlými letními loukami a podél zurčících potůčků. Unikátní Fitness jízda pro rodiny s dětmi zahrnuje výjezd lanovkou i s koly do nejvyšších partií, pohodové sjezdy a dobře zásobené občerstvovací stanice, včetně místních specialit.

Špindlerovská pouť

Poslední červnový víkend 23. - 25. 6. 2017 ve Špindlerově Mlýně patří tradiční špindlerovské pouti, kterou odstartuje páteční Pouťový běh do vrchu pro širokou veřejnost. V sobotu a v neděli se můžete těšit na hudební interprety: Karel Gott Cover Band, Špindleráček (folklórní kapela), Michal Horák, Pískomil se vrací (kapela hraje dětem), Děti ráje (muzikálové hity), Roman Vojtek + kapela Fantastic 80´

 

Výstup lánovských na Sněžku

13. ročník turistického pochodu, 2 varianty - 20 km (infocentrum - Tetřeví boudy a zpět) nebo 44 km (infocentrum - Sněžka a zpět). Diplom pro všechny účastníky a zvláštní odměna pro pokořitele Sněžky. Za vyluštění hádanky po cestě dáreček. Jídlo a nápoj pro všechny borce zdarma v cíli cesty.

24.06.2017 Krkonošský půlmaraton

Již 6. ročník běžeckého půlmaratonu vedoucí hornatým terénem a krásnou přírodou kolem Žacléře. Start je na Rýchorském náměstí v Žacléři. Délka tratě je 21,1 km a převýšení 650 m. Povrch je převážně terénní, štěrk, asfalt, louky a lesní pěšiny.

24.06.2017

Maloúpský jarmark

Celodenní akce pro rodiny s dětmi plná jarmareční zábavy, hudby, programu pro děti a ukázek z historie v kouzelném prostředí u kostela sv. Petra a Pavla v Malé Úpě. Řemeslné stánky, předvádění dobových řemesel, dobré jídlo a pití, dobrá nálada. Přijďte se pobavit a strávit pohodovou sobotu na horách.